NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Aktywne filtry

Narzędzia to dział, w którym znajdziesz przede wszystkim narzędzia budowlane oraz te do majsterkowania w warsztacie i służące do najróżniejszych prac ogrodowych. Szeroki wybór kluczy, wkrętaków i akcesoriów zainteresuje każdego majsterkowicza. Oferujemy również szeroki wybór oświetlenia warsztatowego wysokiej jakości.

Narzędzia ręczne to podstawa wyposażenia każdego profesjonalnego i przydomowego warsztatu – nie obędzie się bez nich żadna naprawa. Oferujemy pojedyncze narzędzia oraz kompaktowe zestawy. Dzięki kompletowi solidnych i wygodnych kluczy zamkniętych w walizce, wszystkie narzędzia tego typu będziesz mieć przejrzyście uporządkowane i gotowe do użycia. W bogatej ofercie proponujemy klucze płaskie, oczkowe i imbusowe. Nie brakuje tu kluczy nastawnych oraz kombinowanych, zdecydowanie ułatwiających i przyśpieszających naprawę. Do prac w mechanice samochodowej przydadzą się nasadki i klucze nasadowe wykonane z mocnych, niekorodujących materiałów, na przykład ze stali chromowo-wanadowej. Oferujemy też klucze wyposażone w tak zwane grzechotki, które przyspieszają przykręcanie i odkręcanie elementów

Szpadle i łopaty to narzędzia trzonowane, przydatne w każdym gospodarstwie domowym, w ogrodzie i na działce. Wykorzystasz je do różnorakich czynności, związanych z pielęgnacją i uprawą roślin, a także podczas prac budowlanych i porządkowych. Za pomocą szpadla możesz na przykład odśnieżyć podjazd, a łopata przyda Ci się między innymi do przekopywania grządek i przesadzania drzewek. Narzędzia te są proste w budowie, ale niezwykle funkcjonalne i możesz je wykorzystać podczas wielu różnych prac – doskonale nadadzą się chociażby do wsypywania piasku do betoniarki.