Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Podkłady Pod Panele

2023-07-27
Podkłady Pod Panele

Podkłady pod panele są ważnym elementem instalacji paneli podłogowych i powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju podłogi oraz warunków panujących w pomieszczeniu. Na BMAX.PL znajdziesz ich szeroki wybór w zakładce BUDOWNICTWO  w sekcji PODŁOGA. Dobór odpowiedniego podkładu może wpłynąć na komfort użytkowania podłogi oraz jej trwałość. Na naszej stronie dowiesz się jaki typ podkładu będzie idealny dla ciebie, zrobisz to zaglądając w opis produktu lub kontaktując się z nami przez sekcję POMOC I KONTAKT albo przez Facebooka.

 

Podkład pod panele Steico Underfloor 3mm
Podkład pod panele 5mm XPS Cezar Expert Eko Matt

Korzyści płynące z stosowania podkładów pod panele to:

  1. Izolacja: Podkłady pod panele mogą zapewnić izolację termiczną, dzięki czemu minimalizują utratę ciepła w pomieszczeniu. Pomagają także zminimalizować dźwięki przenoszące się przez podłogę, co jest ważne, zwłaszcza w mieszkalnych pomieszczeniach wielorodzinnych.

  2. Wygłuszanie: Dzięki dodatkowej warstwie materiału, podkłady pomagają wyciszyć dźwięki kroków i innych hałasów, które powstają podczas chodzenia po podłodze.

  3. Korekcja nierówności: Podkłady mogą pomóc w wyrównaniu nierówności podłoża, co jest szczególnie ważne, gdy podłoga jest położona na betonie lub innych nieidealnych powierzchniach.

  4. Ochrona przed wilgocią: Niektóre podkłady są wykonane z materiałów, które zapobiegają wnikaniu wilgoci z podłoża, co może być korzystne w pomieszczeniach, gdzie występuje większe ryzyko wilgoci, takie jak łazienki i kuchnie.

  5. Wsparcie dla paneli: Podkłady tworzą jednolitą i stabilną powierzchnię, co zwiększa trwałość paneli podłogowych oraz pomaga w uniknięciu ich odkształcenia pod wpływem ciężaru mebli lub ruchów użytkowników

 

 

Polecamy również film instruktażowy do montażu podkładu podłogowego firmy Cezar.

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór podczas układania materiałów podłogowych. A my pomożemy wybrać Ci produkt dostosowany do twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami w sekcji POMOC I KONTAKT na naszej stronie lub na Facebooku.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-01
Super obsługa.
2023-09-29
super
pixel