zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Siatka przeciw kretom 2x100m Polska 30g/m2

161,00 zł
Brutto
Ilość

 

Gwarancja wysokiej jakości towaru

 

Natychmiastowa wysyłka

 

30 dni na zwrot towaru

Najwyższej jakości siatka przeciw kretom firmy MARMA.

Wymiary rolki: 2 m x 100 m (200 m²)

  • szerokość rolki - 2m
  • długość - 100mb
  • wielkość oczka - 16x16
  • gramatura - 30g (+/-10%)
  • kolor - czarny

OPIS PRODUKTU

Niezwykle wytrzymała siatka na krety wykonana z polipropylenu, który czyni ją niezwykłe mocną, odporną na warunki atmosferyczne, nawozy i właściwości fizyko-chemiczne gleby. Doskonale stabilizuje oraz wzmacnia powierzchnię gruntu. Ochroni Twój trawnik przed kretami, nornicami, a także innymi szkodnikami, uniemożliwiając im, przedostanie się na powierzchnię.

Dzięki dodatkowym wzmocnieniom siatka oporna jest na zerwania poprzeczne i wzdłużne (około 3,5 kN/m2). Za pomocą najnowszej technologii, w której zastosowano filtr UV niestraszny jej wiatr, mróz, duże nasłonecznienie oraz inne zjawiska atmosferyczne. To znacznie wydłuża żywotność i trwałość siatki na krety. Zyskujesz więc pewność, że produkt będzie Ci niezmiennie służył przez długi czas. Szerokość oczek 16x16 mm daje możliwość zastosowania solidnych kotew mocujących.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA

Siatka na krety o gęstych oczkach świetnie sprawdza się w różnych warunkach, wzmacniając i stabilizując glebę na skarpach oraz zabezpieczając korzenie roślin przed uszkodzeniami. Doskonale ochroni trawnik, grządki kwiatowe czy warzywniak wokół Twojego domu lub na działce. Stanowi skuteczne i wieloletnie zabezpieczenie, uniemożliwiające przedostanie się każdemu szkodnikowi na powierzchnię. Jednocześnie staje się odpowiednią powierzchnią dla wzrostu korzeni roślin i darni trawiastej. Może być wykorzystywana nie tylko pod trawniki, ale równie dobrze pod rabaty kwiatowe, warzywne, a nawet skalniki.

Siatka na krety to niezwykle skuteczna oraz sprawdzona metoda na pozbycie się nieustannie pojawiających się w ogrodzie kretowisk. Po jej zamocowaniu uniemożliwisz kretom drążenie podziemnych korytarzy, a Twój trawnik zawsze będzie równy i estetyczny. Nie musisz się obawiać, że siatka w jakikolwiek sposób uniemożliwi zwierzęciu żerowanie. Spowoduje jedynie, że przeniesie się ono w inne miejsce, z dala od Twojego ogrodu. Siatka na krety bardzo dobrze znosi warunki panujące w glebie, przez co jest niezwykle trwała.

INSTRUKCJA MONTAŻU

Bardzo mocną i gęstą siatkę na krety najlepiej stosować w okresie wczesnej wiosny tuż przed formowaniem trawnika. Jej rozłożenie jest niezwykle proste. Wystarczy ją zakopać pod powierzchnią gruntu na głębokości około 10 cm (nieco głębiej dla rabat kwiatowych – ok. 30 cm). W zależności od wielkości siatki rozkop tak, by rozłożyć produkt na tzw. zakładkę. Przykładowo, jeśli siatka ma 2 m szerokości i 2 m długości, wykop obszar o wymiarach 1,85x1,85 m i na głębokość 10 cm. Rozłóż na nim siatkę oraz przymocuj ją kołkami (kotwami). Przysyp wcześniej wykopaną ziemią, a następnie zadbaj o swój trawnik, by mógł swobodnie się ukorzenić na nowo. Jeśli wcześniej w miejscu montażu siatki nic nie rosło, wystarczy przysypać siatkę świeżą ziemią i poczekać aż osiądzie. W przypadku ogrodu, w którym wcześniej rosła już trawa, najlepiej ułożoną na siatce darń docisnąć przy pomocy walca.

Mocując siatkę na krety, pamiętaj, by krawędzie łączonych siatek nakładać jedną na drugą i mocować ją do gleby co kilka metrów. Tylko w ten sposób zapobiegniesz powstawaniu przestrzeni, które mogą ułatwić kretom żerowanie. Mocuj produkt zawsze przy pomocy specjalnych kotew wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego tak, aby nie ulegało rozkładowi w glebie. Stosuj długie kotwy zapobiegające przesuwaniu się siatki pod glebą.

4067
977 Przedmioty
2019-01-29

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: