Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Izolacja pionowa fundamentów

2023-06-05
Izolacja pionowa fundamentów

 IZOLACJA PIONOWA FUNDAMENTÓW CONFOL BETA 

-łatwa w montażu -odporna na nacisk, rozrywanie, dziurawienie

-nie emituje substancji szkodliwych dla zdrowia

ZASTOSOWANIE: Przeznaczona do wykonywania izolacji pionowej fundamentów, ścian, stropów mających bezpośredni kontakt z podłożem. Dodatkowa izolacja termiczna murów fundamentów.

kubelek1

 

WŁAŚCIWOŚCI: Dzięki zastosowaniu wytłoczeń zostaje uzyskana szczelina powietrzna pomiędzy konstrukcją budynku a izolacją. Szczelina ta, zapewnia doskonałe odprowadzenie wody i pary wodnej zapobiegając nadmiernemu zawilgoceniu i tworzeniu się ciśnienia hydrostatycznego w obszarach budynku narażonych na podmakanie. Wytłoczenia dodatkowo uniemożliwiają przesuwanie się izolacji na skutek osiadania zasypywanej ziemi. Charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością na rozciąganie i rozdzieranie. Dzięki temu jest w stanie wytrzymać naprężenia powstałe w wyniku obciążeń lub ruchu schnącej posadzki nawet na nierównym podłożu.

kubelek2

 

MONTAŻ: Izolację pionową fundamentów ConfolBeta należy układać wypustkami folii w stronę fundamentu, Kolejne pasy folii układać na zakłady 3-5 rzędów kubełków. Folię należy przymocować do fundamentu przy pomocy gwoździ lub wkrętów. Do pełnej ochrony należy użyć listwę wykończeniową, która zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń pomiędzy izolację a fundament.

MATERIAŁ: Polietylen wysokiej gęstości (HDPE).  

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-19
Szybko i sprawnie polecam
2023-09-29
Towar dotarł cały bez zniszczeń, cena bardzo zadowalająca, przesyłka bardzo szybka
pixel