Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Posadzka

ilość produktów: 46

Konstrukcja podłogi jest dość prosta, ale nie można w niej stosować żadnych kompromisów. Jednym z ostatnich etapów w wykonywaniu podłogi jest posadzka, a w zasadnie jej wylewanie. Jest to niezwykle ważny element i o tym trzeba pamiętać i odpowiednio zaplanować i przygotować lanie posadzki, bo nawet jeżeli wylewka będzie  idealnie wykonana to nie zda egzaminu z użyteczności bez mocnego podłoża i między innymi dobrze wykonanej dylatacji z użyciem pasów dylatacyjnych czy sznurów dylatacyjnych.  

Układ warstw, zastosowanie i odpowiedniej grubości folię budowlana czy włókien polipropylenowe zależy głownie od przeznaczenia pomieszczenia i tego w jaki sposób będzie użytkowane. Niezależnie od tego gdzie planujesz wylewać swoją posadzkę, to w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały, do tego , aby nawet najbardziej eksploatowana posadzka była trwała i długo służyła.

Posadzki mają różne oblicza, ale najczęściej stosowana jest posadzka betonowa, świetnie sprawdza się w magazynach, halach oraz garażach. Tego rodzaju posadzki charakteryzują się dużą nośnością i odpornością na użytkowanie.

Brak fachowości w wylewaniu posadzki i szukanie oszczędności na tym etapie budowy skutkuje źle wylana posadzką, a to mnoży problemy, a najczęstszym z nich jest po prostu pękanie i kruszenie wie wylanej posadzki. Dlatego ważne jest aby na tym etapie budowy czy remontu zadbać o dobry plan, ale też zakupić jakościowe materiały budowlane, od zaufanych i sprawdzonych producentów i takie właśnie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego.

Jeżeli zależy Państwu na dobrych materiałach, które zapobiegną wielu problemom, to zapraszamy na zakupy, a w razie pytań i problemów do kontaktu, w którym chętnie podzielimy się wiedzą z zakresu budownictwa i lania posadzek, co pomoże dokonać dobrych zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-19
Szybko i sprawnie polecam
2023-09-30
Obsługa I wysyłka towaru na poziomie PREMIUM
pixel