Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Taśmy do folii budowlanych

ilość produktów: 6

Taśma do folii budowlanych to taki produkt, który musi posiadać każda szanująca się ekipa budowlana … i to w dużej ilości. Ten rodzaj taśmy przeznaczony  i stworzony jest w taki sposób, aby sklejać skutecznie i zapewniać szczelność na łączeniach różnych rodzajów folii budowlanej.

Zazwyczaj takie taśmy są wodoodporne i posiadają bardzo mocne właściwości klejące, bo wykorzystywana jest do  uzyskania rezultatu jednorodnej, nieprzepuszczalnej powierzchni, odpowiadającej konkretnym indywidualnym wymiarom.

Wśród taśm do folii budowlanych należy zwrócić uwagę na taśmy do membran dachowych. W naszej ofercie znajdziesz Taśma dwustronna do membran dachowych Duotec. Taśma ta jest ciekawym rodzajem taśmy budowlanej. Jest dwustronna, służy do sklejania na zakładach membran dachowych, folii paroizolacyjnych i dachowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych. Wykonana z warstwy specjalnego kleju na bazie akrylu, wzmocnionej siatką poliestrową. Charakteryzuje się bardzo dużą siłą klejenia.

To tylko jeden z kilku wybranych typów taśmy do folii budowlanych, które znajdziesz w ofercie sklepu Bmax. Musimy też wspomnieć o tym, że ten rodzaj taśmy znajduje zastosowanie w innych przestrzeniach niż tylko budowlana. Tak  mocna i silna taśma świetnie sprawdza się w gospodarstwie domowym, a fakt, że jest wodoodporna i wytrzymała na temperatury pozwala na to, by posługiwać się nią w różnego typu pracach ogrodowych, np. sklejanie folii pod wyściółkę.

Zapraszamy do naszej oferty taśm, nie tylko po taśmy do folii budowlanych, ale tez inne rodzaje i typy taśm przydatnych w domu i podczas remontu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-30
Sprzedaż OK
2023-09-29
super
pixel