Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Worki na odpady

ilość produktów: 18

Podczas prowadzonej budowy czy trwającego remontu ilość odpadów jest znacząca, dlatego warto na bieżąco je usuwać. Pakowanie odpadów budowalnych w wiadra czy worki na śmieci, których używamy na co dzień, mija się z celem. Trzeba i można przy remoncie zaopatrzyć się w odpowiednie worki na śmieci budowlane.

Na rynku i w naszej ofercie dostępne jest wiele worków w różnych kolorach. W przypadku worków na odpady budowlane kolor nie ma większego znaczenia. W naszej ofercie znajdziesz worki na śmieci różowe, żółte, czarne, zielone, czy brązowe. 

Oczywiście, możesz je stosować do segregacji odpadów zgodnie z ustalonymi zasadami, do żółtych wrzucać plastik i tworzywa sztuczne, czy do czarnych odpady zmieszane, ale w przypadku śmieci budowlanych nie zawsze segregacja jest wykonalna i możliwa. W tym przypadku należy raczej zwrócić uwagę na przeznaczenie oraz na grubość folii. Te dwa parametry są szczególnie istotne i ważne w przypadku worków na gruz budowalny. 

Ten rodzaj worków na śmieci musi mieć dużą pojemność oraz cechować się czymś niezwykle istotnym podczas remontu, czyli posiadać mocne ścianki. To zapobiegnie podarciu się worków, kiedy znajdą się w nich kawałki gruzu, ceramiki, cegły, czy pokruszonej dachówki. 

Worki na śmieci z naszej oferty wykonane są z foli LDPE, czyli polietylenu o niskiej gęstości. To oznacza, że worki są grubsze od standardowych i mocno rozciągliwe, a to zapobiega ich rozdarciom. Na rynku dostępne są również worki na śmieci wyprodukowane  z surowców z recyklingu. Ten rodzaj zazwyczaj nie nadaje się do wrzucania do nich: gruzu, płyt, czy dużych fragmentów drewnianych, odpadów budowalnych, ale warto zbierać do nich pył, czy inne odpady. 

Zapraszamy do naszej oferty worków na śmieci. Oprócz  precyzyjnego wyboru litraży od 120 do 160 litrów, kolorów i wytrzymałości, znajdziesz w naszym asortymencie jakościowe worki w dobrych cenach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-19
Szybko i sprawnie polecam
2023-10-01
Ok
pixel