Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Folia paroizolacyjna pod panele

ilość produktów: 10

Walka z wilgocią wewnątrz budynku, to zmora wielu osób zajmujących się remontami, ale też mieszkańców tych budynków. XXI wiek przyniósł jednak rozwiązania, które zabezpieczają budynek na długie lata przed tym problemem. Najprostsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie to folia paroizolacyjna. Nazywana również folią paroprzepuszczalną. Ten rodzaj folii chroni konstrukcję przed działaniem pary wodnej. Wykorzystywana jest w różnych miejscach budynku, m.in. jako warstwa przeciwwilgociowa pod podłogą, posadzką, czy do ochrony stropów.

Folia paroizolacyjna dba o prawidłowe odprowadzanie wilgoci z budynku. Ta cienka foliowa warstwa umieszczona jest zazwyczaj pomiędzy ociepleniem budynku, a płytą KG. Lub bezpośrednio pod podłogą. Cel jej zastosowania? To ochrona ochrona przed przenikaniem wilgoci do elementów konstrukcyjnych. 

Folia paroizolacyjna produkowana jest z różnych materiałów. Wybór materiału zależny jest od tego, gdzie użyjemy folii paroizolacyjnej. Można wyróżnić folię paroizolacyjną produkowaną z polietylenu, polipropylenu, czy też aluminium. W naszym asortymencie znajdziecie dwie pierwsze. Dodatkowo posiadamy również folię paroizolacyjną niepalną Conkret V-Protect. Jej użycie daje większy komfort użytkowania budynku, szczególnie w uszczelnianiu dachu, przy kontakcie z kominem. Dzięki swoim właściwościom ta folia spełnia najbardziej restrykcyjne wymogi przeciwpożarowe dla folii polietylenowych. Jej budowa i właściwości pozwoliły przejść badania palności zarówno krawędziowe jak i powierzchniowe. Równowagowy współczynnik dyfuzji SD powyżej 150 m plasuje te folię na najwyższym miejscu wśród wszystkich paroizolacji PE na rynku. I te folie proponujemy w naszym asortymencie.

Jeżeli jesteś na etapie budowy i remontu, w którym możesz zadbać o dobre izolowanie budynku od wody, koniecznie przeanalizuj jakiej folii paroizolacyjnej potrzebujesz.  Wymiar, grubość wysokość, ale również materiał jest istotny. Sięgnij do naszej oferty, zapoznaj się z charakterystyką i dokonaj odpowiadającego Ci zakupu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-03
Wszystko na czas i bez problemów
2023-10-01
Super obsługa.
pixel