Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Taśmy aluminiowe

ilość produktów: 7

Niewątpliwą zaletą i cechą aluminiowej taśmy samoprzylepnej, są jej unikalne właściwości, dzięki którym możemy powiedzieć, że świetnie uszczelnia i izoluje. Uwagę przykuwa też fakt, że taśmy aluminiowe są bardzo odporne na przecieranie i korozję. Jednocześnie zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Ich użycie przyczynia się do mniejszych strat energii, a  to znacznie poszerza zakres ich zastosowania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się taśmy aluminiowe Arotec Alutec. To taśmy metalizowane  różnych wymiarach od 50 aż do  do 100 cm x 50mb. Są to taśmy jednostronnie klejące bez struktury, o gładkiej powierzchni. Jej przeznaczeniem jest klejenie zakładów i naprawa uszkodzeń w foliach aluminiowych oraz paroizolacyjnych. Inne proponowane przez nas taśmy, to te z Coroflex wyposażone w klej, który doskonale przylega zarówno do powierzchni gładkich jak też chropowatych.
Niezależnie od producenta taśmy aluminiowe  często stosuje się ją również do klejenia i montażu systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i ciepłowniczych. Wysoce odporna na promienie ultrafioletowe oraz procesy starzenia.
W zasadzie każda taśma aluminiowa , również innych producentów, jaką posiadamy w sprzedaży jest elastyczna, świetnie przylegająca do powierzchni i bardzo dobrze układająca się na wszelkich nierównych powierzchniach.  Wszystkie aluminiowe taśmy są odporne na czynniki zewnętrzne , w tym wysokie temperatury, promieniowanie UV, wodę.

Dzięki tym cechom wykazują wysoką skuteczność przez bardzo długi czas.
Jeżeli szukasz dobrych produktów w rozsądnych cenach to zapraszamy do naszej oferty taśm aluminiowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-19
Szybko i sprawnie polecam
2023-10-01
Ok
pixel