Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Budownictwo

ilość produktów: 434

W tej kategorii można znaleźć nowoczesne materiały służące do wykonania stałej izolacji w budynkach lub dla zapewnienia im permanentnej ochrony. Planując właściwe zabezpieczenie budynku warto zacząć już od poziomu gruntu, do czego służą specjalne folie fundamentowe, czyli izolacje kubełkowe pionowe oraz izolacje poziome.W przypadku izolacji pionowej Układ kubełków odpowiada za odpływ wody do drenażu oraz swobodne przemieszkanie się powietrza z parą wodną co chroni budynek przed zawilgoceniem. Nasze folie kubełkowe mają bardzo szerokie zastosowanie, od budynków gospodarczych, domów aż po budynki wielorodzinne, przemysłowe. Folia fundamentowa znajduje również zastosowanie w inżynierii lądowej. Stosuje się ją również w trudnych warunkach gruntowych jak i przy montażu tzw. „dachów zielonych”. W naszej ofercie posiadamy gwoździe stalowe do poprawnego montażu folii kubełkowej.  Aby uzyskać szczelne połączenie folii fundamentowej stosujemy zakład o szerokości około 30 cm.  Nasze folie kubełkowe pochodzą od polskich producentów.  Izolacja pozioma przeznaczona jest do poziomej izolacji fundamentów. Główne zadanie jakie spełnia izolacja pozioma muru to całkowita izolacja przed wilgocią pochodzącą od wód gruntowych. Izolacje poziome muru cechują się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcia, rozrywanie dzięki użycia do jej wykonania polietylenów najwyższej jakości. Jej zaletami jest wysoka elastyczność, co jest bardzo ważne podczas jej układania. Folia dostępna jest w szerokościach, które odpowiadają standardowym grubością muru. Dużą zaletą izolacji poziomej muru jest brak potrzeby zgrzewania jej na łączeniach. Gdy zostanie położona z odpowiednim zakładem siła nacisku muru zapewni całkowitą szczelność izolacji dzięki wulkanizacji folii. Znajduje zastosowanie również jako izolacja ścianek szkieletowych oraz izolacja konstrukcji więźby dachowej od muru. Izolacje dostępne w naszym sklepie produkowane są przez polskich producentów.

W osobnej podkategorii znajdują się folie i membrany dachowe, które służą głównie do zabezpieczenia przeciwwilgociowego dachów. Folie dachowe klasyfikowane są jako folie wstępnego krycia, to niezwykle istotny element budowy dachu, chronią one zarówno konstrukcję jak i izolację dachu przed wiatrem i wodą. Dzięki foliom dachowym woda i wilgoć nie dostają się pod pokrycie. Oferowane przez nas folie to nie tylko gwarancja doskonałej odporności na czynniki atmosferyczne w tym również na promieniowanie ultrafioletowe, ale także wysokiej wytrzymałości na rozrywanie. Dużą zaletą tego typu produktów jest również łatwy i szybki ich montaż. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, które należy przypisać foliom dachowym, nie dziwi, że są one często wybierane przez naszych Klienów.

Folie paroizolacyjne zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza wilgoci, a także sadzy, pyłów czy innych zanieczyszczeń. W swojej ofercie dysponujemy różnymi rodzajami folii paroizolacyjnych, które można dopasować doskonale do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dla mniej wymagających posiadamy folie bez atestu w kolorze żółtym. Każda folia paroizolacyjna chroni nasz dom przed powstawaniem pleśni, grzybów czy gniciem konstrukcji drewnianych, przez co każdy dom odpowiednio zabezpieczony, jest zdrowy i bezpieczny dla jego wszystkich domowników.

Folia budowlana przeznaczona do wykonania warstwy przeciwwilgociowej pod podłogi, posadzki lub wylewki. Zapewnia idealną ochronę przed zawilgoceniem izolacji termicznej i akustycznej w konstrukcji podłóg. Ze względu na swoje właściwości, jak również szerokości może być stosowana we wszystkich pracach remontowo-budowlanych jako warstwa chroniąca przed wilgocią, kurzem, wiatrem itp. Folia budowlana znajduje swoje zastosowanie przy prowizorycznym zabezpieczaniu połaci dachowych, przy osłanianiu elewacji oraz stolarki okiennej w czasie robót wykończeniowych.

Podkład pod panele jest niezbędnym elementem izolacyjnym i wyrównawczym przy montażu paneli podłogowych. Podkłady pod panele to przydatne elementy podczas układania materiałów podłogowych. Stosując je w swoim domu, wyciszysz odgłosy kroków i zabezpieczysz posadzkę przed niszczeniem. Oferujemy pianki izolacyjne wykonane z różnorodnych tworzyw, które dobrze izolują podłogi i zapewniają zabezpieczenie drewna lub płyt MDF przed wilgocią i chłodem. Wykonane zostały z polistyrenu i są łatwe do ułożenia, dzięki czemu samodzielnie możesz wykonać izolację akustyczną powierzchni, na której ułożysz panele lub drewnianą posadzkę. W naszym asortymencie znajdziesz również pianki, które można zastosować na ogrzewaniu podłogowym. Produkty te sprawiają, że dźwięki wydawane podczas chodzenia lub uderzania o podłogę będą wytłumione.

Sucha zabudowa to sekcja, która dostarczy Ci wszelkich profili budowlanych i akcesoriów niezbędnych do wykonania ścian działowych oraz sufitów podwieszanych. Profile wykorzystywane są w głównej mierze w budownictwie i podczas remontów. Stosowane są przy produkcji okien, drzwi, ogrodzeń i balustrad. Zastosowanie dla nich znaleziono także w transporcie, gdzie pełnią znaczącą rolę w konstrukcji naczep ciężarowych. Profili sufitowych użyjesz wtedy, gdy planujesz wyposażyć pomieszczenie w swoim domu w sufit podwieszany. Listwa sprawi, że konstrukcja będzie bardziej wytrzymała i nada jej odpowiedni kształt. Podobnie jest z profilami ściennymi, które są niezastąpione podczas kładzenia płyt wykonanych z rigipsu czy innych elementów wymagających zdefiniowanych krawędzi i narożników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-30
Obsługa I wysyłka towaru na poziomie PREMIUM
2023-09-29
Towar dotarł cały bez zniszczeń, cena bardzo zadowalająca, przesyłka bardzo szybka
pixel