Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Węże ogrodowe i akcesoria

ilość produktów: 36

Nawadnianie ogrodu to podstawa udanego ogrodnictwa. Jeżeli chcesz, aby Twój ogródek tętnił życiem, musisz zadbać o odpowiedni dopływ wody do roślin i trawnika. Dostarczanie wody w określone przestrzenie trawnika, do klombów, rabat i pojedynczych krzewów  przebiegnie wygodnie i szybko, jeżeli przemyślisz jakiego węża ogrodowego potrzebujesz. Węże ogrodowe, które znajdziesz w naszej ofercie to przekrój przez wszystkie rodzaje i możliwości nawodnienia ogrodu. W naszym sklepie znajdziesz produkty różnego typu, jednak wszystkie mogą okazać się przydatne w różnych miejscach ogrodu: tradycyjne węże ogólnego zastosowania, węże kroplujące, węże zraszające czy węże rozciągliwe. Z tych ostatnich polecamy szczególnej uwadze klientów świetnie wykonany i w zasadzie niezawodny wąż ogrodowy RAMP rozciągliwy. Wąż WOX50, który rozciąga się z 12,5 metrów do 50 metrów. Ten konkretny model wykonany jest z dwóch warstw wysokiej jakości lateksu dostosowanego do pracy w najcięższych warunkach. Jego zewnętrzna warstwa jest wykonana z niezwykle mocnego włókna syntetycznego, którego splot zapewnia maksymalną ochronę węża i jego elastyczność. Dzięki temu w kilka sekund po napełnieniu wąż rozciąga się i wielokrotnie zwiększa swoją długość.

Po tym jak zamkniesz dopływ wody ten model węża ogrodowego po prostu wraca do jego pierwotnej formy. Ogromna zaletą tego modelu, jest fakt, że się nie załamuje i nie skręca, a do zestawu dołączony jest pistolet wielofunkcyjny, który ma siedem trybów.
Kolejnym pytaniem w doborze węża  ogrodowego jest pytanie o jego długość i przekrój Do małego ogrodu wystarczy wąż o średnicy do 3/4/ cala, do większych ogrodów przepustowość i przekrój mogą być większe, ale pamiętać trzeba że taki wąż ogrodowy będzie cięższy.

Dla tych osób, które nie chcą codziennie poświęcać czasu na tradycyjne podlewanie w naszej ofercie proponujemy węże kroplujące i węże zraszające. Zapewniają one precyzje doprowadzenia wody i zapewnia świetne nawodnienie grządek i rabat. To ten rodzaj węży ogrodowych, które sprawdzają ie w ogrodnictwie gdzie mamy również uprawy warzyw.

Nasza oferta węży ogrodowych jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby i wymagania ogrodnictwa, również w jego zaawansowanej formie. Na zakupy zapraszamy wszystkich, którym ogród nie jest obojętny.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-30
Sprzedaż OK
2023-09-29
Dla mnie ok
pixel