Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Siatki ogrodzeniowe

ilość produktów: 11

Siatka ogrodzeniowa ma wiele zastosowań. Siatki ogrodzeniowe stosowane jako płoty ogrodzeniowe zabezpieczające posesje to wypróbowany, stosunkowo tani i dobry sposób na płot, szczególnie dobrze sprawdzający się na tyłach domu, czy od strony ogrodów. Inne zastosowanie siatki ogrodzeniowe znajdują w budowaniu kojców dla zwierząt, ochronie drzew itp. O ile stawiając  siatkę w ramach płotu do posesji stosuje się siatki metalowe ewentualnie metalowe powlekane, o tyle do celów ochronnych, czy do budowania kojców wewnętrznych, rabat w podwórku stosuje się tzw. siatki ogrodzeniowe kontenerowe. W naszym sklepie proponujemy miedzy innymi siatkę kontenerową ogrodzeniową 40cm x 25m zielona PCV. Jej przeznaczeniem jest podzielenie przestrzeni i tworzenie niskiego ogrodzenia chroniącego drzewa i krzewy, oddzielające hodowle domowego ptactwa. Te siatkę stosuje się również jako sposób na krety i nornice, czy przegrody i przekładki izolacyjne w melioracji.  Siatka wykonana jest z tworzywa sztucznego. Fakt, że składa się z bardzo małych oczek powoduje, ze jest ona bardziej wytrzymała od standardowych rozwiązań, a poza tym jest lekka i nie koroduje. Siatka jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne.

Podczas zakupów siatki ogrodzeniowej warto skupić się na wielkości oczek siatki. Należy mieć świadomość, że wielkość oczek również wpływa na sztywność ogrodzenia, ale dobór wielkości oczek siatki powinien być sprawą indywidualną. Zakup siatki ogrodzeniowej wcale nie jest taki prosty, ale jest wykonywalny.

W naszym sklepie znajdziesz różne propozycje siatek ogrodzeniowych o różnych parametrach i wielkościach oczek, dzięki temu możesz dostosować swój zakup do własnych potrzeb i zakupić taki rodzaj i typ siatki ogrodzeniowej, który sprawdzi się w twojej wizji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-01
Ok
2023-10-01
Super obsługa.
pixel