Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł

Fundament

ilość produktów: 18

Każda budowa rozpoczyna się od wylania fundamentów. Jak w każdej części budowy i tu istnieje proces i kolejne kroki, które należy dobrze wykonać, aby fundamenty domu, czy innego budynku były trwałe. Jedna z podstaw działania przy budowaniu fundamentów jest zainwestowanie w dobre i trwałe materiały budowlane, na tym etapie nie warto oszczędzać i nie warto szukać tańszych producentów. Dlatego w naszym sklepie proponujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, zapewniające wysoki standard, co przełoży się na bezpieczeństwo budynku i uniknięcie poważnych  problemów z fundamentem, które po postawieniu domu są w zasadzie nie do usunięcia i nie do naprawnienia. Dlatego zapraszamy do naszej oferty, gdzie proponujemy mocne produkty izolacyjne zarówno pionowe jak też poziome.

Warto zainwestować w dobry produkt izolacyjny jaki proponujemy, bo fundamenty  to ta cześć domu, która zagłębiona jest w gruncie, a to sprawia ze bardzo silnie działają na nie niekorzystne czynniki, takie jak duża wilgoć, zmiany temperatur. Jeżeli budynek ma być posadowiony na ławach, to polecamy hydroizolacje poziomą  to ona chroni górne partie domu przed podciąganiem kapilarnym. Izolacje pozioma nanosi się na górną powierzchnię ław fundamentowych, a w budynku posadowionym na płycie fundamentowej, tam, gdzie planowana jest ściana murowana  wykonuje się hydroizolację m.in. z udziałem  folii termozgrzewalnej. Przy fundamentach nie bez znaczeni a jest też inwestycja w izolację pionową kubełkową, która zapewni odpowiednie wentylowanie między ścianą, a izolacją.

To tylko niektóre z proponowanych w naszym sklepie materiałów niezbędnych lub przydatnych przy jakościowym wylewaniu fundamentów. Jeżeli zależy Ci na jakości i zadbaniu o rzetelne i dobre wykonanie fundamentu, zapraszamy na zakup, a w razie pytań i wątpliwości służymy pomocą w dobraniu asortymentu do Twoich wymagań.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-29
Dla mnie ok
2023-09-29
Towar dotarł cały bez zniszczeń, cena bardzo zadowalająca, przesyłka bardzo szybka
pixel